banner banner

SysTeh България и ASSA ABLOY – обучения по TESA Hotel в Пловдив и София

25-02-2025 SysTeh България и ASSA ABLOY – обучения по TESA Hotel в Пловдив и София

SysTeh България и ASSA ABLOY организирахме две специализирани обучения за иновативните решения на TESA Hotel в Пловдив и София. По време на събитията бяха представени и демонстрирани най-новите системи за контрол на достъпа, които улесняват управлението на хотели и предлагат по-висока сигурност и удобство за гости, мениджъри и персонал и правят хотелския бизнес по-ефективен и гъвкав, отговаряйки на съвременните тенденции за дигитализация и автоматизация.

Основните акценти на обучението включваха:

-        i-max и i-volution електронни брави – работещи с RFID, Bluetooth и ПИН кодове

-        Openow мобилно приложение – осигуряващо достъп без физически карти.

-        Безжични системи за управление и енергоспестяване – намаляващи разходите и подобряващи контрола в хотела.

-        Възможности за дистанционно наблюдение и управление.

Лектори на събитието от ASSA ABLOY бяха Mikel Oyarzabal, търговски представител и Josu Sein, технически специалист по следпродажбено обслужване. От страна на SysTeh България основен лектор и презентатор беше инж. Милчо Колев, ръководител на техническия отдел. 

Участниците в обученията имаха възможност не само да се запознаят с продуктите, но и да тестват на място как работят TESA Hotel решенията. В края на събитието всички присъстващи получиха сертификати за успешно преминато обучение.

SysTeh България и ASSA ABLOY ще продължим да реализираме практични инициативи, обучения и кампании през 2025 г., предоставяйки иновативни и надеждни решения за контрол на достъпа.

 

Продуктовите каталози, демонстрационни зони, инсталации и устройства са на разположение на всички партньори на СисТех в България в офисите ни в СофияВарнаПловдивБургас и Велико Търново.

Върни се обратно